Sertifikalarımız

SÖZSAN ÇELİK müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket ederek, uluslararası kalite standartlarında sektöründe önemli bir yer edinmiştir.SÖZSAN ÇELİK olarak bu anlayışımızı belgelendirmek için bir süredir devam eden çalışmalarımızı tamamlayarak, TURKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)'dan akredite UNIVERSAL CERTİFİCATION Belgelendirme Kuruluşu’nun firmamızda gerçekleştirdiği denetim sonucunda ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandık.

SÖZSAN ÇELİK olarak 1970 yılından bu günümüze sektörde edindiği tecrübemiz, uzman ve deneyimli kadromuz, güçlü alt yapımız, sürekli gelişme ve iyileştirme anlayışımız, kaliteli ürün ve hizmet sunmak, bunların sürekliliğini sağlamak şeklinde yürüttüğümüz kalite politikamızı bu defa uluslararası geçerliliği de olan bir belge ile bir kez daha kanıtladık.

Müşterilerini bilgilendirmeyi, ihtiyacı doğru belirlemeyi ve talebi karşılayacak ürünü sunmak konusunda çözümleyici ve yönlendirici bir rolü üstlenmeyi, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede ürünler sağlamayı taahhüt ederek yolumuza devam ediyoruz.

Başarımızın bir göstergesi olan ISO 9001:2000 kalite belgesini almaktan onur duyuyoruz. Sevincimizi bu günlere hep birlikte geldiğimiz siz değerli dostlarımızla paylaşmak istedik.

İyi çalışmalar dileğiyle…

Saygılarımızla

Copyrights © 2022 Tüm Hakları Saklıdır